Priekules slimnīcā turpinās rezidentūru ģimenes ārsta specialitātē ārste rezidente Jekaterina Bulavkina

 

Ar š.g.2.martu Priekules slimnīcā turpinās rezidentūru ģimenes ārsta specialitātē ārste rezidente Jekaterina Bulavkina. Viņa veiks pacientu pieņemšanu katru darba dienu no plkst.9.00  līdz 12.00 bijušās ģimenes ārstes  M.Asriances prakses vietā, izņemot trešdienu, kad jaunajai ārstei būs  jāapmeklē mācības Liepājā. Jekaterina ir jauna māmiņa 3mēnešus vecam bērniņam, tāpēc pieņemšanas laiks ir tik īss. Rezidentūra turpināsies līdz 2021g. oktobrim, pēc kā beigšanas Jekaterina Bulavkina turpinās darbu Priekules slimnīcā kā ģimenes ārste. Pieteikties pie dr. J.Bulavkinas pa tālr. 63467099

Jekaterina Bulavkina absolvēja Rīgas Stradiņa universitāti un saņēma ārsta diplomu 2018.gadā. Studējot Rīgas Stradiņa universitātē Medicīnas fakultātē, viņa 5 gadu laikā papildus apguva pediatrijas programmu, tāpēc, strādājot ģimenes ārsta praksē ar lielu bērnu skaitu, tās zināšanas būs ļoti vērtīgas. 

Savā pirmajā darba dienā Priekules slimnīcā jauno ārsti rezidenti ar siltumu sagaidīja Priekules novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Vija Jablonska, priekšsēdētājas vietnieks A.Cīrulis un izpilddirektors A.Razma, kā arī slimnīcas valdes priekšsēdētāja T.Ešenvalde ar galveno māsu O.Niedolu un prakses darbiniekiem.

 

 

SIA „Priekules slimnīca” valdes priekšsēdētāja T.Ešenvalde

©2021 Priekules Slimnīca

Meklēt