Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca izstrādājusi ārstēšanās ieteikumus cilvēkiem, kuri saslimuši ar Covid-19.

Ja esat saņēmuši pozitīvu Covid-19 testu, palieciet mājās un sazinieties ar savu ģimenes ārstu.

Paaugstināta temperatūra

ir normāla organisma reakcija cīņā ar infekciju. Ja temperatūra pārsniedz 38 — 38,5 grādus, to samazina, lietojot bezrecepšu acetaminofēnu (paracetamolu), nepārsniedzot 6 tabletes dienā, vai to saturošus preparātus, piemēram pulverveida, ko atšķaida ar siltu ūdeni. Bet jāatceras, ka tie lielākoties satur 1000 mg paracetamola, tāpēc nedrīkst pārsniegt 3 pulverus dienā.

Var arī lietot recepšu medikamentu metamizolu 500 mg (analgīnu), nepārsniedzot 6 tabletes dienā.

 

Ar š.g.2.martu Priekules slimnīcā turpinās rezidentūru ģimenes ārsta specialitātē ārste rezidente Jekaterina Bulavkina. Viņa veiks pacientu pieņemšanu katru darba dienu no plkst.9.00  līdz 12.00 bijušās ģimenes ārstes  M.Asriances prakses vietā, izņemot trešdienu, kad jaunajai ārstei būs  jāapmeklē mācības Liepājā. Jekaterina ir jauna māmiņa 3mēnešus vecam bērniņam, tāpēc pieņemšanas laiks ir tik īss. Rezidentūra turpināsies līdz 2021g. oktobrim, pēc kā beigšanas Jekaterina Bulavkina turpinās darbu Priekules slimnīcā kā ģimenes ārste. Pieteikties pie dr. J.Bulavkinas pa tālr. 63467099

Jekaterina Bulavkina absolvēja Rīgas Stradiņa universitāti un saņēma ārsta diplomu 2018.gadā. Studējot Rīgas Stradiņa universitātē Medicīnas fakultātē, viņa 5 gadu laikā papildus apguva pediatrijas programmu, tāpēc, strādājot ģimenes ārsta praksē ar lielu bērnu skaitu, tās zināšanas būs ļoti vērtīgas. 

Savā pirmajā darba dienā Priekules slimnīcā jauno ārsti rezidenti ar siltumu sagaidīja Priekules novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Vija Jablonska, priekšsēdētājas vietnieks A.Cīrulis un izpilddirektors A.Razma, kā arī slimnīcas valdes priekšsēdētāja T.Ešenvalde ar galveno māsu O.Niedolu un prakses darbiniekiem.

 

 

SIA „Priekules slimnīca” valdes priekšsēdētāja T.Ešenvalde

Masiere piedāvā masāžas procedūras pie muguras un locītavu problēmām (muguras sāpes, mugurkaula deformācijas, skolioze, plecu, elkoņu, roku sāpes, diska trūce, osteohondroze, galvas sāpes, bezmiegs, roku tirpšana, ceļu sāpes, sāpes potītē, papēdī, pēdā)

Ir vēlams MRT, CT vai Rtg izmeklējumi, lai var rast efektīvāko risinājumu.

Masāža palīdz arī pēc elpceļu (saaukstēšanās) slimībām, pēc urīnceļu slimību izslimošanas, un c.

Masiere piedāvā limfas drenāžas masāžas ar rokām-komplekso visai limfātiskai sistēmai, vai atsevišķi - sejai, vēderam, kājām .

Masierei ir 5 gadu pieredze darbā ar pacientiem . Mācījusies RSU, trīs gadu pieredze strādājot kopā ar manuālo terapeitu no Sankt-Pēterburgas.

Labākam un efektīvākam rezultātam nepieciešamas 5-7 masāžas.   Masāžas     uzlabo muskuļu funkcionalitāti, fizioloģisko darbību, atvieglo limfas riti. Uzlabo atveseļošanos pēc traumām un slimībām, kas saistītas ar muskuļu funkcionālo darbību.

Masiere Liene Putere pieņems pacientus:
pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās

no plkst. 9 :00 līdz 15:00

 Kontakttālrunis - 29239527

Pakalpojuma cenrādis

 

Nr.

Pakalpojuma nosaukums

Cena EUR

Ilgums min.

1.

Konsultācija

2,00

15min.

2.

Masāžas procedūra

5.00-25.00

15-80min.

3.

Masāža bērnam līdz 7.g.v.

5.00

 

4.

Limfodrenāžas masāžas

5.00-30.00

15-80min.

5.

Sportistu sagatavošana sacensībām

25.00-45.00

 

7.

Vingrojumi

2.00

 

8.

NMPD darbiniekiem

50%atlaide

 

 

Locītavu ķirurģija- artroskopija ir visbiežāk veiktā operācija. No 2016.g.02. jūlija ortopēdi-traumatologi Arnolds Skirmanis un Māris Leitlands šīs operācijas veic arī Priekules slimnīcā.

Traumatoloģija, ortopēdija ir zinātnes nozare, kas strauji attīstās. Ikkatrs no mums vēlas saņemt pasaulē modernākās tehnoloģijas, optimālāko ārstēšanu, un ar maksimāli īsāku rehabilitācijas laiku atgūt funkcionalitāti. SIA ACCENDO iet laikam līdzi. Mēs strādājam ar pasaules līmeņa tehnoloģijām, konsultējam pacientus ar balsta- kustību aparāta saslimšanām, piedāvājam individuālus risinājumus.

SIA ASCENDO ortopēdi veic sekojošas operācijas:

©2022 Priekules Slimnīca

Meklēt