Pirmdien, 22. augustā, Priekulē priecīgs notikums

Pārstāvji no Dienvidkurzemes novada pašvaldības, Priekules slimnīcas vadības un Farmācijas biedrības sapulcējās Priekules slimnīcas ēkas 1.stāvā, kur mājvietu radusi “Latvijas aptiekas” Priekules filiāle. Šī vieta veiksmīgi piedzīvojusi paplašināšanas projekta noslēgumu. Vairākus gadus aptiekas telpas bija neapskaužamā stāvoklī, taču nu tas ir palicis pagātnē. Vairāk kā nedēļu apmeklētāji priecājas par izremontētām, piecas reizes plašākām, mūsdienīgi iekārtotām, gaišām telpām ar izbūvētiem lieliem logiem. Tādējādi ir padomāts par drošiem attālumiem iespējamās pandēmijas laikā. 

Savukārt atsevišķām klientu grupām – novada ģimenēm, kurās aug bērni ar invaliditāti un Ukrainas bēgļiem – “Latvijas aptieka” dāvā Sudraba kartes, kas nodrošinās ne vien atlaidi aptiekā, bet arī atlaides vairākās medicīnas iestādēs Latvijā. 

Viens no skaistākajiem aptiekas interjera akcentiem, veltīts Priekules simbolam Ikaram, ir lielformāta sienas fotogrāfija, kur redzama pilsēta no putna lidojuma.  

Ar apmeklētājiem strādā aptiekas darbinieces Guna, Liene un topošā farmaceite Kristiāna. 

Novēlam priekulniekiem veselību un prieku arī turpmāk! 

 

  

 

 

  

Информация на русском языке здесь

SIA “Priekules slimnīca” informē, ka sākot no 2022.gada 24. februāra, pamatojoties uz pieņemto “Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumu”, mūsu iestādē sniedz medicīniskos veselības aprūpes pakalpojumus Ukrainas bēgļiem.

Ukrainas civiliedzīvotājam ir tiesības saņemt valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus tādā pašā apjomā kā Latvijā valsts obligātās veselības apdrošināšanas ietvaros apdrošinātām personām. Ukrainas civiliedzīvotāji ir atbrīvoti arī no pacientu līdzmaksājuma (neattiecas uz maksas pakalpojumiem – noskaidrot pirms pakalpojuma saņemšanas)

Ukrainas bēgļi nepieciešamības gadījuma var griezties:

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca izstrādājusi ārstēšanās ieteikumus cilvēkiem, kuri saslimuši ar Covid-19.

Ja esat saņēmuši pozitīvu Covid-19 testu, palieciet mājās un sazinieties ar savu ģimenes ārstu.

Paaugstināta temperatūra

ir normāla organisma reakcija cīņā ar infekciju. Ja temperatūra pārsniedz 38 — 38,5 grādus, to samazina, lietojot bezrecepšu acetaminofēnu (paracetamolu), nepārsniedzot 6 tabletes dienā, vai to saturošus preparātus, piemēram pulverveida, ko atšķaida ar siltu ūdeni. Bet jāatceras, ka tie lielākoties satur 1000 mg paracetamola, tāpēc nedrīkst pārsniegt 3 pulverus dienā.

Var arī lietot recepšu medikamentu metamizolu 500 mg (analgīnu), nepārsniedzot 6 tabletes dienā.

SIA „Priekules slimnīca” 2020.g. nogalē realizēja Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) projektu, piedaloties atklāta projektu iesniegumu konkursā Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma: 19.2 "Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" aktivitātes: 19.2.2 "Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas".

Projekta nosaukums: „SIA "Priekules slimnīca" dārza labiekārtošana” (proj.nr. 20-02-AL13-A019.2203-000018).

Pēc projekta bija paredzēts iegādāties dārza lapeni, parka soliņus, atkrituma urnas, izbīdes marķīzi un metāla solus. Labiekārtojot SIA “Priekules slimnīca” dārzu, padarījām to par patīkamu atpūtas zonu ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas centra klientiem un Priekules slimnīcas pacientiem, kā arī visa vecuma Priekules iedzīvotājiem un viesiem.

Locītavu ķirurģija- artroskopija ir visbiežāk veiktā operācija. No 2016.g.02. jūlija ortopēdi-traumatologi Arnolds Skirmanis un Māris Leitlands šīs operācijas veic arī Priekules slimnīcā.

Traumatoloģija, ortopēdija ir zinātnes nozare, kas strauji attīstās. Ikkatrs no mums vēlas saņemt pasaulē modernākās tehnoloģijas, optimālāko ārstēšanu, un ar maksimāli īsāku rehabilitācijas laiku atgūt funkcionalitāti. SIA ACCENDO iet laikam līdzi. Mēs strādājam ar pasaules līmeņa tehnoloģijām, konsultējam pacientus ar balsta- kustību aparāta saslimšanām, piedāvājam individuālus risinājumus.

SIA ASCENDO ortopēdi veic sekojošas operācijas:

INFORMĀCIJA PAR VIDES PIEEJAMĪBAS NODROŠINĀŠANU PACIENTIEM AR FUNKCIONĀLIEM TRAUCĒJUMIEM SIA „PRIEKULES SLIMNĪCA”

Atbilstoši LR MK not. Nr.60 grozījumiem p.3.2. „Noteikumi par obligātajām prasībām ārstniecības iestādēm un to struktūrvienībām”,

Jau vairākus gadus mūsu slimnīcas dienas stacionāra un socialās aprūpes centra apmeklētajiem ir pieejams bezmaksas bezvadu internets.

Projekta "Publisko interneta pieejas punktu attīstība Priekules novadā" ietvaros ir izveidots bezmaksas interneta pieejas punkts arī Priekules slimnīcas poliklīnikas telpās. Tīkla nosaukums: Public.

 

©2023 Priekules Slimnīca

Meklēt