Pirmdien, 22. augustā, Priekulē priecīgs notikums

Pārstāvji no Dienvidkurzemes novada pašvaldības, Priekules slimnīcas vadības un Farmācijas biedrības sapulcējās Priekules slimnīcas ēkas 1.stāvā, kur mājvietu radusi “Latvijas aptiekas” Priekules filiāle. Šī vieta veiksmīgi piedzīvojusi paplašināšanas projekta noslēgumu. Vairākus gadus aptiekas telpas bija neapskaužamā stāvoklī, taču nu tas ir palicis pagātnē. Vairāk kā nedēļu apmeklētāji priecājas par izremontētām, piecas reizes plašākām, mūsdienīgi iekārtotām, gaišām telpām ar izbūvētiem lieliem logiem. Tādējādi ir padomāts par drošiem attālumiem iespējamās pandēmijas laikā. 

Savukārt atsevišķām klientu grupām – novada ģimenēm, kurās aug bērni ar invaliditāti un Ukrainas bēgļiem – “Latvijas aptieka” dāvā Sudraba kartes, kas nodrošinās ne vien atlaidi aptiekā, bet arī atlaides vairākās medicīnas iestādēs Latvijā. 

Viens no skaistākajiem aptiekas interjera akcentiem, veltīts Priekules simbolam Ikaram, ir lielformāta sienas fotogrāfija, kur redzama pilsēta no putna lidojuma.  

Ar apmeklētājiem strādā aptiekas darbinieces Guna, Liene un topošā farmaceite Kristiāna. 

Novēlam priekulniekiem veselību un prieku arī turpmāk! 

 

  

 

 

  

Priekules slimnīcas ārsti laparoskopijas metodi sāka izmantot tālajā 2003. gadā, kad šādā veidā tika veikta pirmā žultspūšļa operācija. Pēc tam laparoskopijas metodi sāka pielietot arī pie ginekoloģiskām operācijām, ar katru gadu palielinot laparoskopisko operāciju skaitu un pilnveidojot praktiskas iemaņas. Tagad ik gadu Priekules slimnīcā notiek ap 200 laparoskopiskas operācijas. Sen jau bijām iecerējuši modernizēt laparoskopisko iekārtu, bet realizēt sapni izdevās tikai šogad.

©2024 Priekules Slimnīca

Meklēt